Выставочный комплекс в Запорожье - «Козак-Палац»

logo kazak

Печать PDF

 

Копия шапка агро2020-02

 

 

Виставка «АгроТехСервіс» допомагає будувати аграрний бізнес

 

 

11 лютого у ВЦ «Козак-Палац» Запорізька торгово-промислова палата відкрила новий виставковий сезон 19-ю агропромисловою виставкою «АгроТехСервіс» і спеціалізованою експозицією «Будівництво в цивільному та аграрному секторах».

Заходи організовані за підтримки Запорізької облдержадміністрації, Запорізької обласної ради, профільних асоціацій.

До Запоріжжя завітали компанії з 20 регіонів України, представники торгових марок з 11 країн – Білорусі, Великої Британії, Італії, Китаю, Німеччини, США, Туреччини, Узбекистану, Фінляндії. Серед тематичних напрямів - сільськогосподарська техніка та запасні частини, матеріали у сфері насінництва, рослинництва та селекції, добрива та засоби захисту рослин, сучасні будівельні технології та матеріали, енергозберігаючі технології та обладнання.

Широко на виставці була представлена сільгосптехніка від запорізьких виробників - «EcoASTRA», «Завод Мороза», «Запоріжагромаш», «Капіталпромресурс», Всеукраїнський науковий інститут селекції «Південь».

Зокрема, «Завод Мороза»  вперше у Запоріжжі презентував власну новинку - каток подрібнювальний, а також борону. Це техніка, яка вже набула популярності не тільки в Україні, але й Польщі, Румунії.

Постійний учасник «АгроТехСервіс» - компанія «Капіталпромресурс» -. виробник унікальної сівалки для посіву за No-till та класичною технологією. Директор підприємства Андрій Лютий зазначає, що участь у виставках допомагає якнайкраще презентувати техніку, заключити нові контракти.

У ВЦ «Козак-Палац» традиційно були широко представлені важкі сільгоспмашини українського та закордонного виробництва.

Зокрема, німецький трактор Fendt , що відрізняється високою технологічністю, продуктивністю, надійністю та здатністю упоратися з будь-якими задачами максимально ефективно презентував торговий дім «Агроспейс».  

Всеукраїнський науковий інститут селекції «Південь» - у числі постійних учасників виставки. Цього року компанії виповнюється 20 років.Діяльність інституту спрямована на створення та широкомасштабне впровадження нових сортів та гібридів важливих сільськогосподарських культур.  Менеджер Анна Захарова розповідає, що участь у виставці вже традиційно стає місцем зустрічі з партнерами, можливістю налагодження нових ділових контактів.

Вперше на виставці в Запоріжжі власну продукцію представила інноваційнакомпанія з давньою традицією дослідницьких розробок у сфері охорони здоров’я та сільського господарства Bayer. На стенді компанії відвідувачі мали змогу дізнатися про санітарно-гігієнічні препарати у боротьбі з комахами-шкідниками у тваринницьких приміщеннях, зернових елеваторах, харчовій промисловості, готельно-ресторанному бізнесі, транспорті, торгових центрах, які мають епідеміологічне і санітарно-гігієнічне значення.

Технології точного землеробства презентувала компанія «Геометр Україна» (м. Дніпро) - провідний національний виробник навігаційного обладнання для аграріїв.

Протягом трьох днів виставку супроводжувала насичена ділова програма.

Це Спеціалізований форум «AgroPRO», присвячений питанням експорту агропродукції (організований Центром інформаційної підтримки бізнесу, заснованим на базі Запорізької ТПП за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи «EU4Business» Європейського Союзу). Про глобальні виклики та ефективний менеджмент йшла мова на І Міжнародній науково-практичній конференції «Підприємництво в аграрній сфері», організованій спільно з Запорізьким національним університетом.

 Виставка завершена, але спільні проєкти, ідеї та контакти, отримані у ВЦ «Козак-Палац», обов’язково стануть поштовхом для розвитку компаній-учасників, відвідувачів. Чекаємо на зустріч на «АгроТехСервіс-2021»! 

 

 

 З повагою, оргкомітет виставки                                Організатор виставки:

тел. (061) 213-50-26, (050) 487-59-61,                         Запорізька торгово-промислова палата

expo3@cci.zp.ua, www.expo.zp.ua                                 тел. (061) 213-50-26

 

facebook-logo

Reg

Генеральний партнер

виставки

agrarnik 

 

агенція-августин

 

 Партнери виставки

 

index 

uac logo 100х100 

AgroLux ban 100x100

  

 OI 100x100

 

PB 100x100

  

rapt100X100 

100х100 

logo-rgb 

https://west-info.biz/  

РИА logo auto-1

100x100 

http://www.agrorynok.com.ua 

AP plus AD 200x200 

https://worldexpo.pro/ 

http://agroprod.biz 

 

ban fermer ukraine 100х100 

5555555

270 270

infoindustry logo

AGRO industria logo 2

AgroFM 2018

banner100

 

Вы тут: Головна АгроТех 2020

Запорізька торгово-промислова палата

Через співробітництво до процвітання

Всі права захищені

© 2019

Департамент конгресно-виставкових заходів ЗТПП

69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4

тел/факс +38 (061) 213 50 26, +38 (050) 484 33 67 

Виставковий центр «Козак-Палац», м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70б